Volejte kdykoliv
483 302 927
OPTIKA Helena Hanovcová

Liberecká 15

466 01 Jablonec nad Nisou

info@optika-hanovcova.cz
Pondělí – Pátek: 8:00 – 17:00
ZEISS SmartLife
Zvládněte vše,
čemu v dnešní době
čelí vaše oči

ZEISS SmartLife

AKCE do konce února 2+2 zdarma, kontaktujte nás na telefonu 483 302 927 pro více informací

V dnešním světě, který je nepřetržitě připojen a v pohybu, máte volnost prohlížet, klikat, přibližovat nebo chodit ... kdykoliv chcete a kdekoliv chcete. Při sledování obrazovky chytrého telefonu, notebooku nebo tabletu je však třeba vnímat svět okolo sebe.

 

Potřebujete brýlové čočky, které udrží krok s vaším životním stylem on-line a v pohybu.


Udržujte krok, ať je vám kolik chce.

 

S únavou očí způsobenou digitálními zařízeními, které jsou součástí vašeho digitálního životního stylu, se potýká každý bez ohledu na věk. S rostoucím věkem a anatomickými a fyziologickými změnami vašich očí se ale mění také zrakové potřeby, což může v průběhu času vést k různým potížím se zrakem.

Na vaše zrakové chování má vliv způsob, jakým používáte digitální zařízení.


Brýlové čočky ZEISS SmartLife se mohou pochlubit technologií ZEISS SmartView, která vychází z aplikovaného průzkumu současného životního stylu, zrakového chování a individuálních zrakových potřeb souvisejících s věkem.

 

20+

Ve vašem věku je důležité ostré vidění pro přeostřování mezi on-line a offline světem. Ať jste krátkozrací a máte dioptrické brýle na dálku nebo ne, na konci dlouhého dne můžete pociťovat namožení očí.

 

30+

Pokud je vám 30 až 39 let, pravděpodobně už jste zažili namožení očí. Ať jste krátkozrací a nosíte digitální brýle či nikoli, na konci dlouhého dne se můžete potýkat s únavou očí.

 

40+

Existuje vysoká pravděpodobnost, ze v této fázi života musíte nosit brýle na čtení. Ať jste dalekozrací a nosíte dioptrické brýle na předpis či nikoli, rozhodně můžete pociťovat potřebu po zrakové pomůcce.

 

50+

Ve vašem věku je důležité ostré vidění pro přeostřování mezi on-line a offline světem. Ať jste krátkozrací a máte dioptrické brýle na dálku nebo ne, na konci dlouhého dne můžete pociťovat namožení očí.img
Chcete vědět, jaké brýle právě letí? Sledujte náš Facebook Ochrana osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace.